Door een goede samenwerking te hebben met Evenementenbureau Stoel Jaarmarkten.org kunnen wij jullie een plek op de koningsmarkt 2025 op de Korvelseweg Tilburg aanbieden.
U kan kiezen wat u wenst uit het volgende enkel 2e hands :
- GRONDPLEK van 4x2 mtr voor €20 euro per plek
- KRAAM voor €35 euro
U plaatst de reservering bij ons welke wij dan doorsturen , via Evenementenbureau Stoel krijgt u verdere info over hoe en wat.
Er zal € 20 euro borg worden gevraagd ( BIJ HET MELDEN OP DE DAG BETAALD U DEZE EN KRIJGT U EEN BORGPAS ) Het bedrag krijgt u na de markt terug als u plek schoon is en levert u het pasje weer in
Betalingen lopen ook via Evenementenbureau Stoel u krijgt van hun een factuur welke voor de markt betaald meot zijn.
Kies hieronder wat u wilt reserveren
Na het versturen zullen wij deze in behandeling nemen, mocht u na 2 dagen nog niets gehoord hebben neem dan even contact op met ons.
Let wel op de betaling moet voor de markt betaald zijn.
Het niet aanwezig zijn op de markt geeft geeft recht op restitutie.
LET OP : uw reservering is niet direct uw bevestiging deze krijgt u van Evenementenbureau Stoel en na betaling is de boeking pas definitief.